Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Czarni - Fanligowiec3 - 2
Leon - Skra3 - 2
Team Red - Polonia3 - 0
Kurek Fan Club - Karpaty Krosno1 - 3
Resoviak - Harnasie Tychy3 - 0
Stal Nysa - Pasy0 - 3
Legia Warszawa - Black & White3 - 2
Stocznia - Hanys Pszów1 - 3
Resovia - Awaria HC3 - 0
Chrobry Głogów - Igła KK3 - 1
Debesciaki - Veteran Sanok3 - 1
Roman - Warmia1 - 3
Zryw Sanok - Susel Wodolejs3 - 2
Stal Mielec - Siatkomaniak3 - 2
Chester Fans - Fachowcy1 - 3
Volleyball Masters - Szybkie Trzy0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Szybkie Trzy13307965
2Resoviak13307562
3Pasy13307973
Resovia13307973
Team Red13307973
6Hanys Pszów133110192
7Warmia13319990
8Debesciaki133110194
9Karpaty Krosno1331106102
10Chrobry Głogów13319394
11Fachowcy13319399
12Legia Warszawa1232125120
13Czarni1232121118
14Stal Mielec1232120119
15Zryw Sanok1232117119
16Leon1232117121
17Skra1123121117
18Susel Wodolejs1123119117
19Siatkomaniak1123119120
20Fanligowiec1123118121
21Black & White1123120125
22Chester Fans10139993
23Igła KK10139493
24Kurek Fan Club1013102106
25Veteran Sanok101394101
26Stocznia101392101
27Roman10139099
28Polonia10037379
Awaria HC10037379
Stal Nysa10037379
31Harnasie Tychy10036275
32Volleyball Masters10036579

Kolejka 2

Spotkania
Chester Fans - Resovia1 - 3
Siatkomaniak - Karpaty Krosno1 - 3
Zryw Sanok - Stal Nysa3 - 0
Volleyball Masters - Roman3 - 2
Pasy - Fachowcy3 - 2
Czarni - Stocznia1 - 3
Chrobry Głogów - Legia Warszawa3 - 0
Kurek Fan Club - Debesciaki3 - 0
Szybkie Trzy - Resoviak2 - 3
Warmia - Leon3 - 1
Awaria HC - Stal Mielec0 - 3
Fanligowiec - Hanys Pszów3 - 1
Black & White - Igła KK1 - 3
Harnasie Tychy - Skra3 - 0
Polonia - Veteran Sanok2 - 3
Team Red - Susel Wodolejs3 - 0
#ZespółMPKTWP+-
1Team Red2660157135
2Resovia2661181166
3Chrobry Głogów2661170158
4Warmia2662201179
5Karpaty Krosno2662207192
6Resoviak2562193167
7Stal Mielec2562195170
8Zryw Sanok2562196189
9Pasy2562204199
10Szybkie Trzy2453184183
11Fanligowiec2454219211
12Fachowcy2454219224
13Kurek Fan Club2343179169
14Igła KK2344197189
15Hanys Pszów2344191193
16Stocznia2344191195
17Harnasie Tychy2333137136
18Debesciaki2334164171
19Veteran Sanok2245221223
20Czarni2245215217
21Leon2245206223
22Legia Warszawa2235189197
23Volleyball Masters2235191200
24Black & White2136216228
25Siatkomaniak2136209221
26Roman2136211225
27Skra2126182192
28Polonia2126195206
29Susel Wodolejs2126181195
30Chester Fans2026192195
31Stal Nysa2006143158
32Awaria HC2006124154

Kolejka 3

Spotkania
Skra - Chrobry Głogów0 - 3
Debesciaki - Igła KK2 - 3
Kurek Fan Club - Siatkomaniak1 - 3
Roman - Veteran Sanok1 - 3
Resovia - Fanligowiec1 - 3
Stal Mielec - Black & White0 - 3
Warmia - Volleyball Masters3 - 0
Hanys Pszów - Susel Wodolejs0 - 3
Leon - Harnasie Tychy0 - 3
Resoviak - Szybkie Trzy3 - 0
Chester Fans - Pasy0 - 3
Stal Nysa - Zryw Sanok1 - 3
Fachowcy - Polonia3 - 1
Legia Warszawa - Stocznia3 - 2
Karpaty Krosno - Czarni3 - 2
Awaria HC - Team Red2 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Chrobry Głogów3991247227
2Warmia3992278237
3Resoviak3892271234
4Team Red3892272245
5Pasy3892283272
6Zryw Sanok3893296282
7Karpaty Krosno3894324310
8Fanligowiec3785309296
9Fachowcy3785319307
10Resovia3674266256
11Harnasie Tychy3663216208
12Igła KK3576313300
13Veteran Sanok3576328326
14Stal Mielec3565253246
15Black & White3466292286
16Siatkomaniak3467309313
17Stocznia3467316321
18Legia Warszawa3467315322
19Susel Wodolejs3456258265
20Szybkie Trzy3456251261
21Debesciaki3457275287
22Kurek Fan Club3356271269
23Czarni3368333334
24Hanys Pszów3347261270
25Leon3248278302
26Volleyball Masters3238249277
27Roman3149314332
28Polonia3139278306
29Skra3129251269
30Awaria HC3129234269
31Chester Fans3029265274
32Stal Nysa3019236258