Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Awaria HC - Polonia0 - 3
Chrobry Głogów - Roman2 - 3
Kurek Fan Club - Siatkomaniak3 - 2
Pasy - Team Red1 - 3
Hanys Pszów - Leon0 - 3
Karpaty Krosno - Fachowcy1 - 3
Warmia - Legia Warszawa0 - 3
Stal Nysa - Zryw Sanok0 - 3
Stal Mielec - Susel Wodolejs1 - 3
Debesciaki - Skra1 - 3
Resoviak - Chester Fans1 - 3
Veteran Sanok - Volleyball Masters2 - 3
Czarni - Harnasie Tychy3 - 1
Black & White - Szybkie Trzy3 - 1
Stocznia - Igła KK3 - 2
Fanligowiec - Resovia3 - 2
#ZespółMPKTWP+-
1Legia Warszawa13307768
2Leon13308274
3Zryw Sanok13307769
Polonia13307769
5Susel Wodolejs13319990
6Team Red13319485
7Fachowcy13319688
8Chester Fans133110195
9Czarni133110399
10Skra13319591
11Black & White13319391
12Stocznia1232124117
13Volleyball Masters1232129123
14Roman1232119114
15Kurek Fan Club1232112114
16Fanligowiec1232121125
17Resovia1123125121
18Siatkomaniak1123114112
19Chrobry Głogów1123114119
20Veteran Sanok1123123129
21Igła KK1123117124
22Szybkie Trzy10139193
23Harnasie Tychy101399103
24Debesciaki10139195
25Resoviak101395101
26Karpaty Krosno10138896
27Stal Mielec10139099
28Pasy10138594
29Hanys Pszów10037482
30Stal Nysa10036977
Awaria HC10036977
32Warmia10036877

Kolejka 2

Spotkania
Resoviak - Stal Mielec3 - 2
Susel Wodolejs - Legia Warszawa0 - 3
Veteran Sanok - Karpaty Krosno1 - 3
Kurek Fan Club - Czarni2 - 3
Siatkomaniak - Polonia2 - 3
Szybkie Trzy - Volleyball Masters3 - 2
Debesciaki - Pasy3 - 1
Fachowcy - Chrobry Głogów1 - 3
Warmia - Zryw Sanok1 - 3
Stocznia - Resovia0 - 3
Roman - Chester Fans3 - 1
Stal Nysa - Skra2 - 3
Team Red - Igła KK2 - 3
Awaria HC - Leon3 - 1
Harnasie Tychy - Fanligowiec1 - 3
Hanys Pszów - Black & White3 - 2
#ZespółMPKTWP+-
1Legia Warszawa2660152127
2Zryw Sanok2661177156
3Polonia2562199182
4Czarni2563229214
5Skra2563213202
6Roman2563221211
7Fanligowiec2563217215
8Resovia2453200181
9Team Red2454207205
10Chrobry Głogów2454215215
11Black & White2454213214
12Leon2343181177
13Igła KK2355237237
14Volleyball Masters2355233242
15Kurek Fan Club2355227240
16Fachowcy2344192189
17Chester Fans2344198197
18Debesciaki2344185192
19Karpaty Krosno2344188197
20Awaria HC2334172176
21Susel Wodolejs2334158165
22Szybkie Trzy2245210197
23Resoviak2245216209
24Siatkomaniak2246227234
25Hanys Pszów2235197202
26Stocznia2235184192
27Veteran Sanok2136224229
28Stal Mielec2136198220
29Stal Nysa2126180195
30Pasy2026182188
31Harnasie Tychy2026189199
32Warmia2016155177

Kolejka 3

Spotkania
Harnasie Tychy - Szybkie Trzy1 - 3
Susel Wodolejs - Kurek Fan Club3 - 1
Fanligowiec - Karpaty Krosno1 - 3
Siatkomaniak - Chester Fans1 - 3
Stocznia - Black & White0 - 3
Team Red - Igła KK0 - 3
Czarni - Volleyball Masters1 - 3
Debesciaki - Roman3 - 1
Veteran Sanok - Polonia3 - 0
Hanys Pszów - Resovia3 - 0
Skra - Stal Nysa3 - 0
Pasy - Legia Warszawa0 - 3
Awaria HC - Warmia2 - 3
Chrobry Głogów - Leon3 - 2
Fachowcy - Stal Mielec3 - 1
Zryw Sanok - Resoviak3 - 1
#ZespółMPKTWP+-
1Legia Warszawa3990227187
2Zryw Sanok3992278248
3Skra3893288263
4Black & White3784293272
5Igła KK3685312303
6Chrobry Głogów3686339332
7Volleyball Masters3686329337
8Fachowcy3675287266
9Chester Fans3675299288
10Karpaty Krosno3675290284
11Debesciaki3675280285
12Susel Wodolejs3665258245
13Szybkie Trzy3576309292
14Czarni3576324310
15Roman3576314306
16Fanligowiec3576304317
17Hanys Pszów3565272265
18Polonia3565263259
19Veteran Sanok3466301293
20Leon3466298301
21Resovia3456263256
22Team Red3457273280
23Awaria HC3457289304
24Kurek Fan Club3368307340
25Resoviak3258308310
26Siatkomaniak3259318335
27Warmia3248283294
28Stocznia3238242272
29Stal Mielec3149275315
30Stal Nysa3129241270
31Harnasie Tychy3039284298
32Pasy3029242263