Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Roman - Pasy3 - 0
Fanligowiec - Veteran Sanok3 - 1
Kurek Fan Club - Skra1 - 3
Hanys Pszów - Team Red3 - 0
Chester Fans - Stocznia3 - 2
Resoviak - Resovia3 - 1
Black & White - Igła KK0 - 3
Siatkomaniak - Zryw Sanok0 - 3
Chrobry Głogów - Stal Nysa3 - 2
Stal Mielec - Debesciaki3 - 2
Harnasie Tychy - Leon2 - 3
Polonia - Fachowcy3 - 2
Czarni - Volleyball Masters3 - 0
Karpaty Krosno - Susel Wodolejs1 - 3
Warmia - Szybkie Trzy3 - 2
Legia Warszawa - Awaria HC3 - 1
#ZespółMPKTWP+-
1Hanys Pszów13307558
2Igła KK13308368
3Zryw Sanok13307970
4Czarni13308175
5Roman13307771
6Susel Wodolejs133110082
7Resoviak13319684
8Legia Warszawa133110695
9Skra133110196
10Fanligowiec133110095
11Warmia1232124105
12Chrobry Głogów1232124117
13Polonia1232123116
14Stal Mielec1232121119
15Chester Fans1232117118
16Leon1232110117
17Harnasie Tychy1123117110
18Stocznia1123118117
19Debesciaki1123119121
20Stal Nysa1123117124
21Fachowcy1123116123
22Szybkie Trzy1123105124
23Kurek Fan Club101396101
24Veteran Sanok101395100
25Awaria HC101395106
26Resovia10138496
27Karpaty Krosno101382100
28Volleyball Masters10037581
29Pasy10037177
30Siatkomaniak10037079
31Black & White10036883
32Team Red10035875

Kolejka 2

Spotkania
Zryw Sanok - Hanys Pszów3 - 1
Kurek Fan Club - Szybkie Trzy1 - 3
Karpaty Krosno - Chrobry Głogów2 - 3
Warmia - Resovia1 - 3
Pasy - Czarni3 - 1
Awaria HC - Leon3 - 2
Chester Fans - Fanligowiec0 - 3
Fachowcy - Team Red3 - 1
Stal Nysa - Resoviak3 - 0
Stal Mielec - Stocznia3 - 0
Volleyball Masters - Veteran Sanok2 - 3
Skra - Polonia3 - 2
Debesciaki - Roman2 - 3
Black & White - Susel Wodolejs3 - 2
Igła KK - Legia Warszawa0 - 3
Harnasie Tychy - Siatkomaniak0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Zryw Sanok2661177155
2Legia Warszawa2661183164
3Fanligowiec2661177160
4Stal Mielec2562197185
5Roman2562188179
6Skra2563228218
7Chrobry Głogów2464250238
8Stal Nysa2453194186
9Susel Wodolejs2454223205
10Fachowcy2454216217
11Szybkie Trzy2454198219
12Hanys Pszów2343160156
13Czarni2343169177
14Polonia2355245243
15Leon2355233238
16Resovia2344190191
17Igła KK2333152145
18Siatkomaniak2333148146
19Pasy2334173165
20Resoviak2334158161
21Veteran Sanok2245220207
22Warmia2245219211
23Awaria HC2245216229
24Debesciaki2246227232
25Chester Fans2235182195
26Black & White2235191206
27Karpaty Krosno2136203226
28Harnasie Tychy2126184188
29Stocznia2126184193
30Volleyball Masters2126182206
31Kurek Fan Club2026191194
32Team Red2016152175

Kolejka 3

Spotkania
Resoviak - Chester Fans3 - 1
Fanligowiec - Veteran Sanok2 - 3
Warmia - Roman1 - 3
Stocznia - Stal Nysa3 - 1
Siatkomaniak - Leon2 - 3
Chrobry Głogów - Debesciaki3 - 1
Igła KK - Szybkie Trzy3 - 2
Stal Mielec - Black & White1 - 3
Polonia - Resovia0 - 3
Volleyball Masters - Susel Wodolejs1 - 3
Team Red - Fachowcy3 - 2
Skra - Karpaty Krosno3 - 2
Hanys Pszów - Pasy1 - 3
Zryw Sanok - Kurek Fan Club0 - 3
Awaria HC - Harnasie Tychy1 - 3
Czarni - Legia Warszawa1 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Legia Warszawa3992287263
2Roman3893293276
3Chrobry Głogów3795347326
4Skra3795351333
5Fanligowiec3784283277
6Susel Wodolejs3785323300
7Resovia3674269264
8Zryw Sanok3664246231
9Pasy3665263250
10Resoviak3665261260
11Stal Mielec3575293286
12Leon3587340348
13Igła KK3565267262
14Fachowcy3577336341
15Szybkie Trzy3577315334
16Black & White3566292302
17Veteran Sanok3477337313
18Stal Nysa3466293284
19Siatkomaniak3456258253
20Harnasie Tychy3457285263
21Stocznia3457282292
22Kurek Fan Club3356267263
23Hanys Pszów3356245246
24Czarni3356268281
25Polonia3358318322
26Warmia3258316316
27Awaria HC3258291330
28Debesciaki3259315329
29Karpaty Krosno3259318349
30Chester Fans3248281298
31Team Red3248276295
32Volleyball Masters3139277306