Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Zryw Sanok - Awaria HC3 - 2
Stal Nysa - Chrobry Głogów2 - 3
Leon - Siatkomaniak3 - 2
Stal Mielec - Resovia3 - 1
Czarni - Chester Fans3 - 2
Hanys Pszów - Legia Warszawa3 - 2
Stocznia - Black & White3 - 2
Veteran Sanok - Team Red3 - 2
Harnasie Tychy - Skra3 - 1
Debesciaki - Resoviak3 - 0
Karpaty Krosno - Pasy3 - 1
Szybkie Trzy - Kurek Fan Club3 - 2
Susel Wodolejs - Fanligowiec0 - 3
Roman - Fachowcy2 - 3
Igła KK - Polonia2 - 3
Warmia - Volleyball Masters3 - 0
#ZespółMPKTWP+-
1Warmia13307658
2Debesciaki13307869
3Fanligowiec13307872
4Harnasie Tychy13319994
5Stal Mielec133110399
6Karpaty Krosno13319594
7Czarni1232116101
8Polonia1232125113
9Veteran Sanok1232126115
10Fachowcy1232128120
11Leon1232126118
12Stocznia1232129125
13Chrobry Głogów1232117115
14Szybkie Trzy1232117118
15Zryw Sanok1232118124
16Hanys Pszów1232111122
17Legia Warszawa1123122111
18Awaria HC1123124118
19Kurek Fan Club1123118117
20Stal Nysa1123115117
21Black & White1123125129
22Roman1123120128
23Siatkomaniak1123118126
24Team Red1123115126
25Igła KK1123113125
26Chester Fans1123101116
27Pasy10139495
28Resovia101399103
29Skra10139499
30Susel Wodolejs10037278
31Resoviak10036978
32Volleyball Masters10035876

Kolejka 2

Spotkania
Szybkie Trzy - Harnasie Tychy0 - 3
Pasy - Karpaty Krosno3 - 1
Stal Mielec - Legia Warszawa1 - 3
Fanligowiec - Polonia1 - 3
Fachowcy - Chrobry Głogów0 - 3
Kurek Fan Club - Resovia0 - 3
Leon - Susel Wodolejs3 - 2
Volleyball Masters - Veteran Sanok3 - 2
Stocznia - Debesciaki1 - 3
Black & White - Hanys Pszów3 - 2
Chester Fans - Warmia2 - 3
Skra - Zryw Sanok3 - 2
Team Red - Igła KK3 - 1
Czarni - Stal Nysa1 - 3
Siatkomaniak - Awaria HC3 - 1
Roman - Resoviak2 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Harnasie Tychy2661174155
2Debesciaki2661183170
3Warmia2562203184
4Chrobry Głogów2562196185
5Polonia2563227200
6Leon2464242231
7Legia Warszawa2454223203
8Stal Nysa2454211207
9Team Red2454208208
10Siatkomaniak2454215219
11Resovia2343174166
12Fanligowiec2343165174
13Veteran Sanok2355250239
14Black & White2355247250
15Zryw Sanok2355239247
16Hanys Pszów2355232244
17Pasy2344191190
18Karpaty Krosno2344190191
19Stal Mielec2344195200
20Czarni2245206197
21Stocznia2245230230
22Skra2245217220
23Chester Fans2246227243
24Roman2246233253
25Resoviak2235194191
26Fachowcy2235198199
27Szybkie Trzy2235178193
28Volleyball Masters2235182200
29Awaria HC2136217215
30Igła KK2136195218
31Susel Wodolejs2126185194
32Kurek Fan Club2126181192

Kolejka 3

Spotkania
Warmia - Veteran Sanok3 - 1
Volleyball Masters - Igła KK0 - 3
Roman - Pasy0 - 3
Resovia - Harnasie Tychy3 - 0
Zryw Sanok - Stal Mielec3 - 1
Awaria HC - Czarni0 - 3
Resoviak - Kurek Fan Club1 - 3
Szybkie Trzy - Skra3 - 1
Debesciaki - Hanys Pszów3 - 2
Stal Nysa - Susel Wodolejs2 - 3
Team Red - Siatkomaniak3 - 2
Chrobry Głogów - Fachowcy3 - 0
Legia Warszawa - Black & White3 - 2
Karpaty Krosno - Fanligowiec0 - 3
Stocznia - Leon0 - 3
Polonia - Chester Fans3 - 2
#ZespółMPKTWP+-
1Chrobry Głogów3892271241
2Warmia3893300271
3Debesciaki3893308295
4Leon3794319287
5Polonia3795346319
6Resovia3673253239
7Fanligowiec3673246247
8Pasy3674269262
9Legia Warszawa3686344325
10Team Red3686326316
11Zryw Sanok3686342346
12Harnasie Tychy3664247234
13Czarni3575282265
14Stal Nysa3577322333
15Siatkomaniak3577323337
16Szybkie Trzy3566277275
17Igła KK3466274290
18Black & White3478369371
19Hanys Pszów3478357369
20Kurek Fan Club3457284291
21Veteran Sanok3368337336
22Stal Mielec3357294303
23Chester Fans3369346362
24Susel Wodolejs3358311305
25Karpaty Krosno3347263272
26Skra3258299319
27Resoviak3248293294
28Stocznia3248286307
29Roman3249305331
30Fachowcy3238254274
31Volleyball Masters3238254279
32Awaria HC3139285291