Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Resoviak - Resovia3 - 0
Szybkie Trzy - Stocznia1 - 3
Kurek Fan Club - Roman2 - 3
Debesciaki - Czarni2 - 3
Leon - Harnasie Tychy3 - 1
Team Red - Stal Nysa1 - 3
Skra - Fanligowiec3 - 2
Legia Warszawa - Polonia3 - 1
Warmia - Siatkomaniak2 - 3
Stal Mielec - Pasy2 - 3
Volleyball Masters - Fachowcy3 - 2
Chrobry Głogów - Veteran Sanok3 - 2
Karpaty Krosno - Igła KK1 - 3
Susel Wodolejs - Awaria HC3 - 2
Hanys Pszów - Chester Fans3 - 0
Zryw Sanok - Black & White1 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Resoviak13307965
2Hanys Pszów13307869
3Igła KK13319876
4Stal Nysa133110092
5Legia Warszawa133110699
6Stocznia1331108104
7Leon13319996
8Black & White13319796
9Roman1232131124
10Chrobry Głogów1232119113
11Czarni1232120115
12Volleyball Masters1232119114
13Siatkomaniak1232112110
14Susel Wodolejs1232119121
15Pasy1232116122
16Skra1232120127
17Fanligowiec1123127120
18Stal Mielec1123122116
19Awaria HC1123121119
20Warmia1123110112
21Debesciaki1123115120
22Fachowcy1123114119
23Veteran Sanok1123113119
24Kurek Fan Club1123124131
25Zryw Sanok10139697
26Harnasie Tychy10139699
27Szybkie Trzy1013104108
28Polonia101399106
29Team Red101392100
30Karpaty Krosno10137698
31Chester Fans10036978
32Resovia10036579

Kolejka 2

Spotkania
Roman - Harnasie Tychy3 - 1
Kurek Fan Club - Karpaty Krosno2 - 3
Resoviak - Chester Fans1 - 3
Team Red - Igła KK3 - 2
Veteran Sanok - Susel Wodolejs3 - 0
Legia Warszawa - Stal Nysa3 - 1
Stal Mielec - Chrobry Głogów1 - 3
Zryw Sanok - Pasy3 - 1
Fachowcy - Czarni1 - 3
Volleyball Masters - Fanligowiec3 - 1
Awaria HC - Leon3 - 2
Skra - Black & White2 - 3
Resovia - Hanys Pszów3 - 2
Siatkomaniak - Polonia3 - 2
Debesciaki - Warmia0 - 3
Szybkie Trzy - Stocznia2 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Legia Warszawa2662202182
2Roman2563232211
3Volleyball Masters2563220200
4Black & White2563223208
5Czarni2563207196
6Chrobry Głogów2563214205
7Stocznia2563220214
8Siatkomaniak2464237237
9Hanys Pszów2453194177
10Warmia2453185168
11Veteran Sanok2453189188
12Igła KK2454216191
13Leon2454210216
14Resoviak2343166155
15Awaria HC2355241230
16Skra2355232253
17Zryw Sanok2344197187
18Stal Nysa2344183188
19Chester Fans2334159165
20Karpaty Krosno2245193202
21Team Red2245207218
22Pasy2245206223
23Kurek Fan Club2246228248
24Susel Wodolejs2235188197
25Resovia2235173195
26Stal Mielec2136214211
27Polonia2136226231
28Szybkie Trzy2136214220
29Fanligowiec2136213221
30Fachowcy2136195206
31Debesciaki2126171195
32Harnasie Tychy2026183200

Kolejka 3

Spotkania
Fanligowiec - Igła KK0 - 3
Susel Wodolejs - Stocznia2 - 3
Stal Mielec - Resovia3 - 2
Team Red - Harnasie Tychy3 - 2
Skra - Siatkomaniak3 - 0
Roman - Stal Nysa2 - 3
Legia Warszawa - Szybkie Trzy1 - 3
Zryw Sanok - Karpaty Krosno3 - 2
Kurek Fan Club - Czarni0 - 3
Debesciaki - Resoviak3 - 2
Chester Fans - Fachowcy3 - 1
Leon - Warmia3 - 0
Pasy - Volleyball Masters3 - 1
Awaria HC - Veteran Sanok1 - 3
Hanys Pszów - Chrobry Głogów3 - 2
Black & White - Polonia3 - 2
#ZespółMPKTWP+-
1Czarni3893283258
2Black & White3795352333
3Stocznia3795344327
4Igła KK3784295261
5Leon3784286282
6Veteran Sanok3784282283
7Hanys Pszów3685319294
8Skra3685308312
9Roman3686348325
10Chrobry Głogów3686331330
11Legia Warszawa3675295281
12Chester Fans3665250257
13Volleyball Masters3576315302
14Zryw Sanok3576316313
15Stal Nysa3576297304
16Pasy3576308318
17Team Red3477331329
18Resoviak3466288280
19Szybkie Trzy3467313313
20Siatkomaniak3467296313
21Warmia3456251244
22Awaria HC3368336323
23Stal Mielec3368338336
24Karpaty Krosno3368319321
25Susel Wodolejs3358301321
26Resovia3358298319
27Debesciaki3358296317
28Polonia3259351360
29Kurek Fan Club3249290324
30Fachowcy3149287297
31Harnasie Tychy3149294324
32Fanligowiec3139283300