Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Volleyball Masters - Pasy2 - 3
Legia Warszawa - Stal Nysa1 - 3
Hanys Pszów - Siatkomaniak1 - 3
Polonia - Karpaty Krosno1 - 3
Awaria HC - Zryw Sanok3 - 2
Igła KK - Warmia3 - 2
Roman - Chester Fans0 - 3
Susel Wodolejs - Team Red1 - 3
Kurek Fan Club - Chrobry Głogów3 - 2
Stocznia - Black & White3 - 0
Szybkie Trzy - Harnasie Tychy3 - 1
Leon - Fanligowiec1 - 3
Debesciaki - Czarni2 - 3
Fachowcy - Stal Mielec0 - 3
Veteran Sanok - Resovia3 - 1
Skra - Resoviak1 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Chester Fans13307555
2Stocznia13307768
3Stal Mielec13307667
4Karpaty Krosno13319781
5Szybkie Trzy133110187
6Resoviak133110392
7Siatkomaniak133110089
8Fanligowiec133110090
9Stal Nysa13319990
10Team Red13319591
11Veteran Sanok13319292
12Awaria HC1232119112
13Kurek Fan Club1232127122
14Pasy1232118115
15Igła KK1232129127
16Czarni1232117115
17Warmia1123127129
18Debesciaki1123115117
19Volleyball Masters1123115118
20Chrobry Głogów1123122127
21Zryw Sanok1123112119
22Resovia10139292
23Susel Wodolejs10139195
24Legia Warszawa10139099
25Leon101390100
26Skra101392103
27Hanys Pszów101389100
28Harnasie Tychy101387101
29Polonia10138197
30Black & White10036877
31Fachowcy10036776
32Roman10035575

Kolejka 2

Spotkania
Kurek Fan Club - Veteran Sanok0 - 3
Pasy - Volleyball Masters2 - 3
Skra - Fachowcy3 - 1
Debesciaki - Roman3 - 1
Legia Warszawa - Chrobry Głogów1 - 3
Warmia - Harnasie Tychy2 - 3
Black & White - Resoviak1 - 3
Szybkie Trzy - Zryw Sanok3 - 2
Czarni - Susel Wodolejs0 - 3
Igła KK - Stal Nysa3 - 2
Fanligowiec - Leon3 - 1
Stocznia - Resovia3 - 1
Awaria HC - Stal Mielec3 - 0
Karpaty Krosno - Hanys Pszów3 - 2
Polonia - Team Red0 - 3
Siatkomaniak - Chester Fans2 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Stocznia2661180164
2Veteran Sanok2661168154
3Team Red2661172159
4Resoviak2662206185
5Fanligowiec2662201184
6Chester Fans2562197169
7Awaria HC2562197183
8Szybkie Trzy2563227203
9Karpaty Krosno2563223199
10Igła KK2464252253
11Stal Nysa2454225213
12Debesciaki2454215204
13Siatkomaniak2454214211
14Chrobry Głogów2454228227
15Susel Wodolejs2343168158
16Volleyball Masters2355237235
17Pasy2355235237
18Skra2344188185
19Stal Mielec2333147145
20Harnasie Tychy2245208225
21Warmia2246251250
22Zryw Sanok2246228245
23Kurek Fan Club2235189198
24Czarni2235180192
25Hanys Pszów2136207226
26Resovia2026188195
27Legia Warszawa2026190205
28Leon2026184201
29Black & White2016161180
30Fachowcy2016149172
31Polonia2016149174
32Roman2016142175

Kolejka 3

Spotkania
Polonia - Fachowcy3 - 2
Resoviak - Team Red1 - 3
Stal Nysa - Chester Fans1 - 3
Harnasie Tychy - Szybkie Trzy2 - 3
Czarni - Stocznia3 - 1
Stal Mielec - Volleyball Masters1 - 3
Skra - Warmia1 - 3
Chrobry Głogów - Kurek Fan Club3 - 2
Pasy - Awaria HC3 - 1
Roman - Legia Warszawa3 - 2
Karpaty Krosno - Veteran Sanok3 - 1
Susel Wodolejs - Resovia3 - 0
Black & White - Debesciaki3 - 2
Zryw Sanok - Igła KK1 - 3
Hanys Pszów - Leon3 - 1
Siatkomaniak - Fanligowiec3 - 1
#ZespółMPKTWP+-
1Team Red3992268244
2Chester Fans3893296259
3Karpaty Krosno3894325289
4Szybkie Trzy3795344306
5Igła KK3795348342
6Siatkomaniak3785311305
7Susel Wodolejs3673245224
8Stocznia3674280268
9Veteran Sanok3674258256
10Chrobry Głogów3686343339
11Volleyball Masters3686335335
12Pasy3686329332
13Fanligowiec3675295281
14Resoviak3675291281
15Awaria HC3575292277
16Debesciaki3577330322
17Warmia3577347349
18Czarni3566284292
19Stal Nysa3467315312
20Hanys Pszów3467301312
21Harnasie Tychy3368311342
22Skra3357287281
23Stal Mielec3346247243
24Kurek Fan Club3358301313
25Zryw Sanok3259317341
26Black & White3248279295
27Polonia3248273296
28Roman3248262295
29Legia Warszawa3149310325
30Fachowcy3139271296
31Leon3039270295
32Resovia3029254272