Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Skra - Harnasie Tychy3 - 1
Kurek Fan Club - Veteran Sanok2 - 3
Stocznia - Stal Nysa2 - 3
Szybkie Trzy - Team Red3 - 2
Pasy - Warmia3 - 1
Siatkomaniak - Leon3 - 1
Resovia - Awaria HC0 - 3
Czarni - Resoviak3 - 1
Fachowcy - Stal Mielec3 - 0
Chrobry Głogów - Zryw Sanok1 - 3
Susel Wodolejs - Karpaty Krosno2 - 3
Fanligowiec - Polonia3 - 2
Chester Fans - Hanys Pszów2 - 3
Legia Warszawa - Igła KK2 - 3
Black & White - Volleyball Masters0 - 3
Roman - Debesciaki3 - 1
#ZespółMPKTWP+-
1Awaria HC13307564
2Fachowcy13307667
Volleyball Masters13307667
4Zryw Sanok133110084
5Siatkomaniak13319885
6Roman133110596
7Skra13319790
8Czarni133110199
9Pasy133196100
10Szybkie Trzy1232120110
11Karpaty Krosno1232126118
12Hanys Pszów1232131125
13Fanligowiec1232125123
14Igła KK1232124122
15Veteran Sanok1232119121
16Stal Nysa1232112116
17Stocznia1123116112
18Kurek Fan Club1123121119
19Polonia1123123125
20Legia Warszawa1123122124
21Chester Fans1123125131
22Susel Wodolejs1123118126
23Team Red1123110120
24Warmia101310096
25Resoviak101399101
26Harnasie Tychy10139097
27Debesciaki101396105
28Leon10138598
29Chrobry Głogów101384100
30Black & White10036776
Stal Mielec10036776
32Resovia10036475

Kolejka 2

Spotkania
Stal Mielec - Stocznia3 - 1
Leon - Resovia1 - 3
Kurek Fan Club - Chester Fans0 - 3
Volleyball Masters - Legia Warszawa3 - 0
Zryw Sanok - Black & White3 - 0
Warmia - Igła KK3 - 1
Roman - Chrobry Głogów3 - 2
Hanys Pszów - Szybkie Trzy3 - 1
Siatkomaniak - Fanligowiec3 - 0
Czarni - Debesciaki3 - 1
Team Red - Susel Wodolejs3 - 1
Fachowcy - Karpaty Krosno2 - 3
Pasy - Stal Nysa3 - 2
Harnasie Tychy - Veteran Sanok0 - 3
Awaria HC - Skra3 - 1
Resoviak - Polonia0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Volleyball Masters2660153136
2Siatkomaniak2661180153
3Zryw Sanok2661175150
4Awaria HC2661173161
5Czarni2662203187
6Veteran Sanok2562194182
7Roman2563235217
8Hanys Pszów2563231220
9Pasy2563217216
10Karpaty Krosno2464248242
11Polonia2453199187
12Fachowcy2453200189
13Chester Fans2453202194
14Team Red2454211210
15Stal Nysa2355228237
16Warmia2344202190
17Skra2344194188
18Stal Mielec2334168165
19Resovia2334171173
20Szybkie Trzy2245215210
21Igła KK2245218224
22Fanligowiec2235193205
23Stocznia2136205213
24Susel Wodolejs2136208227
25Chrobry Głogów2136205230
26Legia Warszawa2126191201
27Kurek Fan Club2126184196
28Leon2026183205
29Debesciaki2026184207
30Resoviak2016161177
31Harnasie Tychy2016151172
32Black & White2006133151

Kolejka 3

Spotkania
Stocznia - Resovia3 - 1
Chrobry Głogów - Siatkomaniak1 - 3
Susel Wodolejs - Warmia3 - 1
Stal Nysa - Black & White3 - 2
Skra - Stal Mielec0 - 3
Harnasie Tychy - Fachowcy3 - 1
Polonia - Zryw Sanok1 - 3
Hanys Pszów - Veteran Sanok2 - 3
Pasy - Team Red0 - 3
Legia Warszawa - Resoviak3 - 1
Roman - Debesciaki2 - 3
Fanligowiec - Awaria HC3 - 1
Leon - Kurek Fan Club3 - 1
Chester Fans - Czarni1 - 3
Volleyball Masters - Igła KK1 - 3
Szybkie Trzy - Karpaty Krosno3 - 2
#ZespółMPKTWP+-
1Zryw Sanok3992275231
2Siatkomaniak3992280241
3Czarni3993304281
4Veteran Sanok3794314294
5Team Red3784291284
6Volleyball Masters3673224231
7Awaria HC3674263263
8Roman3686353331
9Hanys Pszów3686343340
10Stal Mielec3664245232
11Stal Nysa3587352349
12Karpaty Krosno3587361363
13Igła KK3576313295
14Fanligowiec3566295295
15Pasy3566291296
16Szybkie Trzy3477336323
17Chester Fans3466296295
18Fachowcy3466292292
19Polonia3466280287
20Stocznia3467309305
21Susel Wodolejs3467306322
22Legia Warszawa3457287299
23Warmia3357297288
24Leon3357286295
25Skra3347261265
26Harnasie Tychy3347254264
27Resovia3347263277
28Debesciaki3258298325
29Chrobry Głogów3149293330
30Kurek Fan Club3139274299
31Black & White3129245275
32Resoviak3029259273