Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Szybkie Trzy - Stocznia3 - 0
Chester Fans - Skra3 - 2
Czarni - Veteran Sanok2 - 3
Kurek Fan Club - Harnasie Tychy0 - 3
Resoviak - Volleyball Masters3 - 2
Stal Mielec - Pasy3 - 2
Karpaty Krosno - Polonia3 - 0
Hanys Pszów - Leon2 - 3
Fachowcy - Chrobry Głogów3 - 2
Susel Wodolejs - Legia Warszawa3 - 2
Roman - Resovia3 - 1
Team Red - Warmia0 - 3
Fanligowiec - Siatkomaniak3 - 1
Awaria HC - Debesciaki3 - 2
Igła KK - Stal Nysa1 - 3
Zryw Sanok - Black & White3 - 0
#ZespółMPKTWP+-
1Karpaty Krosno13307759
Warmia13307759
3Zryw Sanok13307864
4Szybkie Trzy13307970
Harnasie Tychy13307970
6Fanligowiec13319184
7Roman133110094
8Stal Nysa133110399
9Leon1232116105
10Stal Mielec1232122113
11Awaria HC1232120114
12Chester Fans1232127122
13Susel Wodolejs1232126121
14Resoviak1232127124
15Fachowcy1232114112
16Veteran Sanok1232120123
17Czarni1123123120
18Chrobry Głogów1123112114
19Volleyball Masters1123124127
20Skra1123122127
21Legia Warszawa1123121126
22Debesciaki1123114120
23Pasy1123113122
24Hanys Pszów1123105116
25Igła KK101399103
26Resovia101394100
27Siatkomaniak10138491
28Kurek Fan Club10037079
Stocznia10037079
30Black & White10036478
31Team Red10035977
Polonia10035977

Kolejka 2

Spotkania
Susel Wodolejs - Awaria HC2 - 3
Fachowcy - Resoviak1 - 3
Zryw Sanok - Skra3 - 1
Czarni - Volleyball Masters3 - 2
Karpaty Krosno - Resovia3 - 0
Fanligowiec - Harnasie Tychy2 - 3
Kurek Fan Club - Legia Warszawa1 - 3
Polonia - Stocznia0 - 3
Hanys Pszów - Chester Fans1 - 3
Team Red - Pasy3 - 2
Roman - Szybkie Trzy1 - 3
Black & White - Stal Nysa1 - 3
Siatkomaniak - Veteran Sanok3 - 2
Igła KK - Warmia3 - 2
Stal Mielec - Leon3 - 1
Chrobry Głogów - Debesciaki3 - 2
#ZespółMPKTWP+-
1Karpaty Krosno2660155129
2Zryw Sanok2661176152
3Szybkie Trzy2661183170
4Stal Nysa2662204196
5Harnasie Tychy2562205194
6Chester Fans2563228215
7Stal Mielec2563224212
8Resoviak2563230220
9Awaria HC2464239234
10Warmia2453201178
11Fanligowiec2454215210
12Legia Warszawa2454219216
13Susel Wodolejs2355246240
14Czarni2355243237
15Chrobry Głogów2355234234
16Veteran Sanok2355230242
17Roman2344200198
18Stocznia2333147148
19Leon2245215207
20Siatkomaniak2245203201
21Fachowcy2245210215
22Igła KK2245218227
23Volleyball Masters2246241247
24Debesciaki2246234242
25Pasy2246225237
26Team Red2235174189
27Skra2136210225
28Hanys Pszów2136198217
29Resovia2016164178
30Kurek Fan Club2016160177
31Black & White2016161179
32Polonia2006128154

Kolejka 3

Spotkania
Stal Nysa - Black & White1 - 3
Siatkomaniak - Resovia2 - 3
Warmia - Stal Mielec2 - 3
Zryw Sanok - Pasy3 - 1
Kurek Fan Club - Skra1 - 3
Roman - Karpaty Krosno1 - 3
Legia Warszawa - Szybkie Trzy1 - 3
Chester Fans - Debesciaki1 - 3
Harnasie Tychy - Resoviak3 - 1
Hanys Pszów - Susel Wodolejs0 - 3
Polonia - Awaria HC1 - 3
Volleyball Masters - Veteran Sanok3 - 2
Fanligowiec - Stocznia3 - 0
Chrobry Głogów - Czarni2 - 3
Fachowcy - Team Red0 - 3
Igła KK - Leon3 - 0
#ZespółMPKTWP+-
1Karpaty Krosno3991248223
2Zryw Sanok3992275241
3Szybkie Trzy3992279264
4Harnasie Tychy3893305288
5Stal Mielec3795343321
6Awaria HC3795340328
7Fanligowiec3784292273
8Susel Wodolejs3685323302
9Stal Nysa3675305301
10Igła KK3575294295
11Czarni3587366356
12Warmia3576310297
13Resoviak3576324320
14Chester Fans3576314315
15Team Red3565256263
16Debesciaki3577334328
17Volleyball Masters3478367367
18Chrobry Głogów3478353357
19Veteran Sanok3478350368
20Legia Warszawa3467313312
21Skra3467310323
22Siatkomaniak3368308323
23Roman3357294291
24Black & White3347266280
25Stocznia3336210225
26Pasy3259314336
27Resovia3248286283
28Leon3248283283
29Fachowcy3248284297
30Hanys Pszów3139260294
31Kurek Fan Club3029258277
32Polonia3019222255