Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Szybkie Trzy - Team Red3 - 0
Stal Nysa - Harnasie Tychy2 - 3
Chrobry Głogów - Siatkomaniak3 - 0
Debesciaki - Chester Fans3 - 1
Resoviak - Igła KK1 - 3
Fachowcy - Karpaty Krosno3 - 1
Roman - Stal Mielec3 - 2
Resovia - Leon3 - 0
Kurek Fan Club - Fanligowiec3 - 0
Black & White - Awaria HC3 - 1
Stocznia - Volleyball Masters3 - 1
Warmia - Susel Wodolejs3 - 0
Zryw Sanok - Legia Warszawa2 - 3
Veteran Sanok - Pasy0 - 3
Polonia - Hanys Pszów2 - 3
Skra - Czarni3 - 2
#ZespółMPKTWP+-
1Warmia13307660
2Kurek Fan Club13307762
3Chrobry Głogów13307561
4Pasy13307666
5Resovia13307769
6Szybkie Trzy13307973
7Igła KK13319381
8Stocznia133110195
9Black & White13319895
10Debesciaki133110199
11Fachowcy13319392
12Harnasie Tychy1232114107
13Hanys Pszów1232124119
14Skra1232133131
15Legia Warszawa1232126124
16Roman1232119118
17Stal Mielec1123118119
18Czarni1123131133
19Zryw Sanok1123124126
20Polonia1123119124
21Stal Nysa1123107114
22Karpaty Krosno10139293
23Chester Fans101399101
24Awaria HC10139598
25Volleyball Masters101395101
26Resoviak10138193
27Team Red10037379
28Leon10036977
29Veteran Sanok10036676
30Siatkomaniak10036175
31Fanligowiec10036277
32Susel Wodolejs10036076

Kolejka 2

Spotkania
Resovia - Pasy2 - 3
Roman - Igła KK0 - 3
Harnasie Tychy - Volleyball Masters3 - 1
Resoviak - Warmia1 - 3
Czarni - Legia Warszawa3 - 0
Zryw Sanok - Debesciaki1 - 3
Chester Fans - Kurek Fan Club3 - 1
Stal Nysa - Team Red1 - 3
Stocznia - Fachowcy2 - 3
Susel Wodolejs - Szybkie Trzy3 - 2
Veteran Sanok - Skra2 - 3
Chrobry Głogów - Black & White1 - 3
Leon - Hanys Pszów3 - 2
Stal Mielec - Awaria HC1 - 3
Karpaty Krosno - Siatkomaniak3 - 1
Fanligowiec - Polonia3 - 1
#ZespółMPKTWP+-
1Igła KK2661171151
2Warmia2661168151
3Black & White2662199176
4Debesciaki2662197189
5Pasy2562196175
6Harnasie Tychy2563214199
7Fachowcy2563223218
8Skra2464251249
9Czarni2453206191
10Szybkie Trzy2453195184
11Resovia2453186189
12Stocznia2454227225
13Kurek Fan Club2343169163
14Chrobry Głogów2343156162
15Hanys Pszów2355239226
16Awaria HC2344194180
17Chester Fans2344200193
18Karpaty Krosno2344185181
19Team Red2334174168
20Fanligowiec2334164174
21Roman2235189196
22Legia Warszawa2235184199
23Leon2235176192
24Susel Wodolejs2235171192
25Zryw Sanok2136214222
26Polonia2136216226
27Stal Mielec2136200218
28Stal Nysa2136196215
29Veteran Sanok2126184194
30Resoviak2026172185
31Volleyball Masters2026187201
32Siatkomaniak2016149168

Kolejka 3

Spotkania
Szybkie Trzy - Black & White0 - 3
Harnasie Tychy - Team Red0 - 3
Fachowcy - Kurek Fan Club2 - 3
Chrobry Głogów - Stal Nysa1 - 3
Siatkomaniak - Hanys Pszów3 - 2
Igła KK - Stal Mielec0 - 3
Czarni - Skra1 - 3
Karpaty Krosno - Legia Warszawa3 - 0
Debesciaki - Fanligowiec2 - 3
Volleyball Masters - Veteran Sanok0 - 3
Susel Wodolejs - Pasy3 - 1
Roman - Stocznia0 - 3
Resoviak - Awaria HC1 - 3
Chester Fans - Resovia0 - 3
Warmia - Zryw Sanok3 - 2
Leon - Polonia3 - 1
#ZespółMPKTWP+-
1Black & White3992275239
2Warmia3893295273
3Resovia3783262254
4Skra3795352337
5Stocznia3784303279
6Debesciaki3785306304
7Karpaty Krosno3674262248
8Fachowcy3686343339
9Awaria HC3675294275
10Team Red3664254239
11Igła KK3664242228
12Pasy3575297280
13Kurek Fan Club3575290283
14Harnasie Tychy3566285279
15Fanligowiec3566279283
16Leon3566275279
17Susel Wodolejs3566276293
18Czarni3466294292
19Stal Mielec3466277289
20Hanys Pszów3478355345
21Stal Nysa3467295299
22Veteran Sanok3456261263
23Szybkie Trzy3456258260
24Chrobry Głogów3356240261
25Chester Fans3347265269
26Zryw Sanok3259336349
27Siatkomaniak3248268284
28Legia Warszawa3238251276
29Roman3238243272
30Polonia3149303325
31Resoviak3039267285
32Volleyball Masters3029256278