Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Stocznia - Chrobry Głogów3 - 0
Szybkie Trzy - Stal Nysa2 - 3
Harnasie Tychy - Leon3 - 2
Resovia - Igła KK1 - 3
Volleyball Masters - Resoviak0 - 3
Czarni - Awaria HC2 - 3
Hanys Pszów - Debesciaki0 - 3
Roman - Kurek Fan Club3 - 0
Black & White - Zryw Sanok3 - 0
Skra - Fanligowiec2 - 3
Veteran Sanok - Legia Warszawa1 - 3
Karpaty Krosno - Stal Mielec3 - 1
Susel Wodolejs - Warmia2 - 3
Pasy - Polonia3 - 1
Team Red - Chester Fans3 - 1
Siatkomaniak - Fachowcy3 - 1
#ZespółMPKTWP+-
1Resoviak13307549
2Black & White13307757
3Debesciaki13307555
4Stocznia13307563
Roman13307563
6Karpaty Krosno13319984
7Legia Warszawa13319986
8Igła KK133110392
9Pasy13319890
10Team Red133110194
11Siatkomaniak133110096
12Harnasie Tychy1232123110
13Warmia1232121108
14Awaria HC1232116118
15Fanligowiec1232118121
16Stal Nysa1232114121
17Szybkie Trzy1123121114
18Skra1123121118
19Czarni1123118116
20Leon1123110123
21Susel Wodolejs1123108121
22Fachowcy101396100
23Chester Fans101394101
24Polonia10139098
25Resovia101392103
26Veteran Sanok10138699
27Stal Mielec10138499
28Kurek Fan Club10036375
Chrobry Głogów10036375
30Zryw Sanok10035777
31Hanys Pszów10035575
32Volleyball Masters10034975

Kolejka 2

Spotkania
Awaria HC - Fanligowiec3 - 2
Igła KK - Stocznia2 - 3
Volleyball Masters - Resoviak3 - 1
Legia Warszawa - Black & White3 - 1
Harnasie Tychy - Resovia0 - 3
Leon - Karpaty Krosno0 - 3
Susel Wodolejs - Fachowcy1 - 3
Hanys Pszów - Polonia2 - 3
Kurek Fan Club - Stal Nysa3 - 1
Czarni - Zryw Sanok0 - 3
Chrobry Głogów - Skra2 - 3
Roman - Stal Mielec3 - 1
Szybkie Trzy - Pasy0 - 3
Warmia - Debesciaki2 - 3
Veteran Sanok - Team Red3 - 2
Chester Fans - Siatkomaniak2 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Karpaty Krosno2661178153
2Pasy2661176162
3Roman2661171157
4Legia Warszawa2662192182
5Debesciaki2562194167
6Stocznia2562199179
7Siatkomaniak2563216215
8Awaria HC2464238227
9Igła KK2454219216
10Team Red2454206212
11Black & White2343173150
12Resoviak2343173152
13Resovia2343167168
14Skra2355247233
15Warmia2355233227
16Fanligowiec2355227243
17Fachowcy2344191184
18Zryw Sanok2333132139
19Kurek Fan Club2334156169
20Volleyball Masters2334152173
21Veteran Sanok2245204204
22Polonia2245220226
23Stal Nysa2245208214
24Harnasie Tychy2235188185
25Chester Fans2136213217
26Susel Wodolejs2136192216
27Szybkie Trzy2126193192
28Czarni2126180191
29Hanys Pszów2126183205
30Leon2126179202
31Chrobry Głogów2126178201
32Stal Mielec2026178195

Kolejka 3

Spotkania
Zryw Sanok - Leon2 - 3
Volleyball Masters - Warmia3 - 1
Polonia - Harnasie Tychy0 - 3
Veteran Sanok - Pasy1 - 3
Resoviak - Karpaty Krosno0 - 3
Susel Wodolejs - Chrobry Głogów3 - 2
Igła KK - Stal Nysa3 - 1
Kurek Fan Club - Fachowcy1 - 3
Hanys Pszów - Fanligowiec3 - 2
Stal Mielec - Awaria HC1 - 3
Debesciaki - Chester Fans3 - 1
Roman - Szybkie Trzy2 - 3
Skra - Legia Warszawa3 - 2
Stocznia - Black & White3 - 1
Czarni - Resovia3 - 2
Siatkomaniak - Team Red0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Karpaty Krosno3991253212
2Pasy3992278258
3Debesciaki3893291253
4Stocznia3893298263
5Awaria HC3795332318
6Team Red3784282269
7Roman3784295284
8Igła KK3785320310
9Legia Warszawa3785306306
10Fachowcy3675288261
11Volleyball Masters3665250257
12Skra3587371347
13Harnasie Tychy3565264249
14Siatkomaniak3566273291
15Resovia3466271282
16Fanligowiec3478346364
17Zryw Sanok3456253264
18Black & White3356257249
19Warmia3368317325
20Susel Wodolejs3368312331
21Resoviak3346232227
22Szybkie Trzy3358320316
23Czarni3358294295
24Leon3358304323
25Hanys Pszów3358304324
26Kurek Fan Club3347233266
27Veteran Sanok3258300306
28Stal Nysa3258302315
29Polonia3248284302
30Chrobry Głogów3249293321
31Chester Fans3149299314
32Stal Mielec3039269289