Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Veteran Sanok - Igła KK3 - 0
Pasy - Siatkomaniak1 - 3
Fanligowiec - Stocznia3 - 0
Szybkie Trzy - Debesciaki2 - 3
Volleyball Masters - Legia Warszawa3 - 1
Leon - Zryw Sanok3 - 2
Fachowcy - Hanys Pszów3 - 1
Chrobry Głogów - Roman3 - 2
Awaria HC - Warmia3 - 0
Susel Wodolejs - Kurek Fan Club1 - 3
Stal Nysa - Skra3 - 1
Karpaty Krosno - Chester Fans1 - 3
Polonia - Black & White2 - 3
Team Red - Stal Mielec3 - 2
Resoviak - Czarni3 - 1
Resovia - Harnasie Tychy3 - 1
#ZespółMPKTWP+-
1Awaria HC13307548
2Veteran Sanok13307565
3Fanligowiec13307970
4Resovia133110089
5Stal Nysa13319991
6Fachowcy133110094
7Volleyball Masters13319993
Siatkomaniak13319993
9Kurek Fan Club1331108104
10Resoviak1331100100
11Chester Fans13319193
12Team Red1232125115
13Chrobry Głogów1232121113
14Debesciaki1232126119
15Leon1232122123
16Black & White1232117119
17Polonia1123119117
18Zryw Sanok1123123122
19Szybkie Trzy1123119126
20Roman1123113121
21Stal Mielec1123115125
22Karpaty Krosno10139391
23Czarni1013100100
24Susel Wodolejs1013104108
25Hanys Pszów101394100
26Pasy10139399
Legia Warszawa10139399
28Skra10139199
29Harnasie Tychy101389100
30Stocznia10037079
31Igła KK10036575
32Warmia10034875

Kolejka 2

Spotkania
Stal Mielec - Resoviak3 - 0
Pasy - Debesciaki3 - 1
Fanligowiec - Fachowcy2 - 3
Igła KK - Chester Fans3 - 2
Warmia - Veteran Sanok3 - 2
Harnasie Tychy - Zryw Sanok2 - 3
Roman - Stal Nysa3 - 2
Chrobry Głogów - Skra3 - 2
Czarni - Resovia3 - 1
Polonia - Susel Wodolejs3 - 0
Legia Warszawa - Stocznia1 - 3
Black & White - Leon2 - 3
Szybkie Trzy - Volleyball Masters0 - 3
Karpaty Krosno - Hanys Pszów2 - 3
Team Red - Awaria HC1 - 3
Kurek Fan Club - Siatkomaniak1 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Awaria HC2661173134
2Volleyball Masters2661178160
3Siatkomaniak2662188180
4Fachowcy2563206212
5Chrobry Głogów2464245226
6Leon2464239230
7Polonia2453194170
8Fanligowiec2453197176
9Stal Mielec2453197192
10Veteran Sanok2453190189
11Stal Nysa2454217208
12Chester Fans2454212219
13Zryw Sanok2355249243
14Roman2355230239
15Black & White2355224236
16Czarni2344197188
17Kurek Fan Club2344195193
18Resovia2344188186
19Pasy2344194193
20Stocznia2334173175
21Resoviak2334167182
22Debesciaki2245220220
23Team Red2245211213
24Hanys Pszów2245219224
25Igła KK2235191196
26Warmia2235172190
27Karpaty Krosno2136217216
28Harnasie Tychy2136210226
29Skra2136204223
30Szybkie Trzy2126186205
31Legia Warszawa2026189202
32Susel Wodolejs2016157183

Kolejka 3

Spotkania
Awaria HC - Siatkomaniak2 - 3
Chester Fans - Zryw Sanok1 - 3
Stal Nysa - Pasy1 - 3
Igła KK - Polonia0 - 3
Susel Wodolejs - Veteran Sanok0 - 3
Harnasie Tychy - Fanligowiec3 - 1
Kurek Fan Club - Warmia1 - 3
Roman - Chrobry Głogów1 - 3
Stocznia - Resovia0 - 3
Legia Warszawa - Team Red0 - 3
Black & White - Stal Mielec3 - 1
Fachowcy - Skra3 - 0
Debesciaki - Karpaty Krosno3 - 0
Czarni - Volleyball Masters2 - 3
Hanys Pszów - Szybkie Trzy2 - 3
Resoviak - Leon3 - 1
#ZespółMPKTWP+-
1Volleyball Masters3893292278
2Fachowcy3893282277
3Siatkomaniak3894310300
4Polonia3783273238
5Veteran Sanok3783267259
6Chrobry Głogów3795344324
7Awaria HC3784293256
8Resovia3674267256
9Zryw Sanok3686357347
10Black & White3686325329
11Pasy3675290278
12Resoviak3665265275
13Debesciaki3575297289
14Team Red3575288281
15Warmia3566269281
16Leon3477332328
17Fanligowiec3466294270
18Stal Mielec3466290293
19Czarni3467315302
20Stal Nysa3467302304
21Chester Fans3467316327
22Harnasie Tychy3467304323
23Hanys Pszów3368340347
24Roman3368328338
25Kurek Fan Club3357286290
26Szybkie Trzy3358309326
27Stocznia3337243254
28Igła KK3238259275
29Karpaty Krosno3139286293
30Skra3139269299
31Legia Warszawa3029257279
32Susel Wodolejs3019227260