Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Veteran Sanok - Team Red3 - 2
Igła KK - Fanligowiec0 - 3
Siatkomaniak - Black & White3 - 1
Fachowcy - Resovia2 - 3
Debesciaki - Resoviak3 - 2
Warmia - Stal Mielec3 - 1
Kurek Fan Club - Roman2 - 3
Susel Wodolejs - Stocznia0 - 3
Stal Nysa - Skra3 - 0
Karpaty Krosno - Czarni3 - 2
Legia Warszawa - Pasy1 - 3
Leon - Awaria HC2 - 3
Volleyball Masters - Zryw Sanok3 - 2
Szybkie Trzy - Harnasie Tychy3 - 1
Polonia - Hanys Pszów1 - 3
Chester Fans - Chrobry Głogów2 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Stocznia13307567
2Fanligowiec13307871
3Stal Nysa13308074
4Hanys Pszów133110489
5Szybkie Trzy13319683
6Siatkomaniak13319286
7Pasy133110398
8Warmia13319087
9Roman1232123112
10Chrobry Głogów1232117106
11Volleyball Masters1232115108
12Awaria HC1232111104
13Resovia1232121115
14Karpaty Krosno1232113110
15Veteran Sanok1232115118
16Debesciaki1232111115
17Resoviak1123115111
18Team Red1123118115
19Czarni1123110113
20Fachowcy1123115121
21Zryw Sanok1123108115
22Leon1123104111
23Kurek Fan Club1123112123
24Chester Fans1123106117
25Stal Mielec10138790
26Legia Warszawa101398103
27Black & White10138692
28Harnasie Tychy10138396
29Polonia101389104
30Skra10037480
31Igła KK10037178
32Susel Wodolejs10036775

Kolejka 2

Spotkania
Leon - Karpaty Krosno0 - 3
Debesciaki - Fanligowiec0 - 3
Igła KK - Team Red2 - 3
Skra - Legia Warszawa3 - 0
Chester Fans - Resovia1 - 3
Czarni - Polonia3 - 2
Stal Mielec - Pasy3 - 2
Black & White - Hanys Pszów3 - 0
Chrobry Głogów - Susel Wodolejs2 - 3
Veteran Sanok - Volleyball Masters3 - 2
Szybkie Trzy - Fachowcy3 - 2
Resoviak - Stal Nysa3 - 2
Zryw Sanok - Harnasie Tychy3 - 1
Warmia - Kurek Fan Club2 - 3
Awaria HC - Siatkomaniak3 - 2
Roman - Stocznia3 - 2
#ZespółMPKTWP+-
1Fanligowiec2660155134
2Karpaty Krosno2562189171
3Szybkie Trzy2563209195
4Resovia2563225215
5Roman2464238224
6Awaria HC2464234220
7Veteran Sanok2464241239
8Stocznia2453187182
9Stal Nysa2453207203
10Pasy2454221216
11Zryw Sanok2454206205
12Siatkomaniak2454208209
13Warmia2454204210
14Black & White2343161148
15Team Red2355243230
16Resoviak2355244238
17Volleyball Masters2355236234
18Chrobry Głogów2355229229
19Kurek Fan Club2355235237
20Czarni2355236239
21Skra2333154152
22Hanys Pszów2334160164
23Stal Mielec2245205208
24Fachowcy2246227234
25Susel Wodolejs2235190187
26Debesciaki2235174192
27Polonia2136215230
28Chester Fans2136206221
29Igła KK2126186203
30Leon2126165187
31Harnasie Tychy2026173194
32Legia Warszawa2016170183

Kolejka 3

Spotkania
Fachowcy - Legia Warszawa1 - 3
Polonia - Igła KK3 - 0
Karpaty Krosno - Awaria HC3 - 1
Skra - Stal Mielec2 - 3
Siatkomaniak - Pasy2 - 3
Chester Fans - Zryw Sanok3 - 1
Kurek Fan Club - Hanys Pszów3 - 1
Resoviak - Volleyball Masters1 - 3
Harnasie Tychy - Susel Wodolejs3 - 0
Veteran Sanok - Black & White1 - 3
Stal Nysa - Resovia3 - 2
Czarni - Stocznia0 - 3
Leon - Roman2 - 3
Chrobry Głogów - Debesciaki3 - 1
Team Red - Warmia3 - 1
Fanligowiec - Szybkie Trzy0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Szybkie Trzy3893285257
2Karpaty Krosno3893284265
3Stocznia3783263240
4Roman3696359345
5Stal Nysa3685320321
6Black & White3674250237
7Fanligowiec3663217210
8Team Red3686342326
9Resovia3686343328
10Kurek Fan Club3686333323
11Pasy3686346337
12Volleyball Masters3686340331
13Chrobry Głogów3686326320
14Siatkomaniak3577329334
15Awaria HC3477328315
16Stal Mielec3477327323
17Veteran Sanok3477330328
18Polonia3466292300
19Chester Fans3467300307
20Zryw Sanok3467292299
21Warmia3467300309
22Skra3456269274
23Harnasie Tychy3356253263
24Resoviak3368341342
25Czarni3358294315
26Legia Warszawa3347269268
27Hanys Pszów3347246262
28Fachowcy3259312333
29Debesciaki3248265289
30Leon3249286308
31Susel Wodolejs3238259267
32Igła KK3129256280