Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Black & White - Resoviak0 - 3
Harnasie Tychy - Czarni3 - 1
Team Red - Szybkie Trzy1 - 3
Debesciaki - Leon3 - 2
Polonia - Fanligowiec3 - 0
Stal Nysa - Resovia1 - 3
Roman - Igła KK2 - 3
Kurek Fan Club - Stocznia1 - 3
Skra - Volleyball Masters3 - 1
Fachowcy - Chrobry Głogów2 - 3
Zryw Sanok - Awaria HC3 - 0
Siatkomaniak - Chester Fans3 - 0
Warmia - Karpaty Krosno3 - 0
Legia Warszawa - Stal Mielec3 - 2
Pasy - Veteran Sanok3 - 1
Hanys Pszów - Susel Wodolejs2 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Polonia13307556
2Zryw Sanok13307761
3Warmia13307864
4Siatkomaniak13307765
5Resoviak13307768
6Skra133110192
7Harnasie Tychy133110091
8Stocznia13319688
9Resovia133110195
10Pasy13319690
11Szybkie Trzy13319395
12Susel Wodolejs1232118108
Debesciaki1232118108
14Igła KK1232125118
15Chrobry Głogów1232121116
16Legia Warszawa1232125122
17Stal Mielec1123122125
18Fachowcy1123116121
19Roman1123118125
20Hanys Pszów1123108118
Leon1123108118
22Team Red10139593
23Stal Nysa101395101
24Veteran Sanok10139096
25Kurek Fan Club10138896
26Volleyball Masters101392101
27Czarni101391100
28Black & White10036877
29Chester Fans10036577
30Karpaty Krosno10036478
31Awaria HC10036177
32Fanligowiec10035675

Kolejka 2

Spotkania
Fachowcy - Stal Nysa3 - 1
Team Red - Skra3 - 2
Polonia - Karpaty Krosno3 - 2
Harnasie Tychy - Pasy3 - 0
Roman - Debesciaki3 - 0
Czarni - Siatkomaniak3 - 2
Zryw Sanok - Igła KK3 - 2
Stocznia - Resovia2 - 3
Chrobry Głogów - Awaria HC3 - 1
Stal Mielec - Volleyball Masters3 - 2
Warmia - Leon3 - 1
Legia Warszawa - Susel Wodolejs3 - 2
Szybkie Trzy - Fanligowiec3 - 1
Kurek Fan Club - Black & White1 - 3
Chester Fans - Resoviak2 - 3
Veteran Sanok - Hanys Pszów2 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Warmia2661173152
2Harnasie Tychy2661177162
3Szybkie Trzy2662189185
4Zryw Sanok2562192158
5Polonia2562197171
6Resoviak2562187177
7Resovia2563214198
8Chrobry Głogów2563218211
9Legia Warszawa2464246232
10Siatkomaniak2453196185
11Roman2453195191
12Skra2454221217
13Fachowcy2454212213
14Stocznia2454199201
15Susel Wodolejs2355228229
16Stal Mielec2355243249
17Hanys Pszów2355227236
18Igła KK2355222233
19Pasy2334167167
20Black & White2334158163
21Team Red2245220213
22Czarni2245211219
23Debesciaki2235184185
24Volleyball Masters2136216222
25Veteran Sanok2136208215
26Leon2136196213
27Chester Fans2126174187
28Karpaty Krosno2126179200
29Stal Nysa2026187197
30Kurek Fan Club2026174186
31Awaria HC2016156174
32Fanligowiec2016146171

Kolejka 3

Spotkania
Skra - Warmia3 - 2
Stal Nysa - Leon1 - 3
Veteran Sanok - Susel Wodolejs2 - 3
Szybkie Trzy - Harnasie Tychy3 - 1
Black & White - Zryw Sanok2 - 3
Roman - Volleyball Masters1 - 3
Kurek Fan Club - Legia Warszawa2 - 3
Chester Fans - Team Red3 - 1
Igła KK - Polonia3 - 1
Stal Mielec - Resovia1 - 3
Chrobry Głogów - Debesciaki0 - 3
Siatkomaniak - Stocznia2 - 3
Resoviak - Czarni1 - 3
Pasy - Fachowcy3 - 2
Hanys Pszów - Fanligowiec3 - 0
Awaria HC - Karpaty Krosno0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Szybkie Trzy3993291279
2Resovia3894313298
3Zryw Sanok3794317270
4Warmia3784282273
5Legia Warszawa3696362349
6Hanys Pszów3685303296
7Harnasie Tychy3674271264
8Skra3686342326
9Stocznia3686323307
10Igła KK3686319326
11Polonia3575290268
12Resoviak3575282274
13Susel Wodolejs3587344341
14Czarni3576308314
15Siatkomaniak3576302309
16Debesciaki3565259240
17Fachowcy3577328329
18Pasy3566283283
19Chrobry Głogów3566273286
20Roman3466286293
21Volleyball Masters3467318313
22Leon3467296295
23Karpaty Krosno3456255264
24Chester Fans3457276279
25Black & White3457270288
26Stal Mielec3368343348
27Team Red3258312315
28Veteran Sanok3259320331
29Kurek Fan Club3149291302
30Stal Nysa3039269297
31Awaria HC3019220250
32Fanligowiec3019206247