Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Chrobry Głogów - Stal Nysa3 - 1
Team Red - Leon3 - 1
Debesciaki - Harnasie Tychy3 - 1
Szybkie Trzy - Resovia2 - 3
Black & White - Skra3 - 1
Resoviak - Stocznia3 - 2
Warmia - Karpaty Krosno1 - 3
Veteran Sanok - Polonia2 - 3
Czarni - Roman2 - 3
Fachowcy - Pasy2 - 3
Kurek Fan Club - Susel Wodolejs0 - 3
Chester Fans - Stal Mielec0 - 3
Igła KK - Awaria HC3 - 2
Hanys Pszów - Volleyball Masters1 - 3
Siatkomaniak - Zryw Sanok3 - 2
Fanligowiec - Legia Warszawa0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Legia Warszawa13307757
2Susel Wodolejs13307767
3Stal Mielec13307869
4Black & White133110289
5Karpaty Krosno133110191
6Team Red133110193
7Volleyball Masters133110094
8Chrobry Głogów133110095
9Debesciaki13319996
10Igła KK1232112102
11Polonia1232117109
12Roman1232123116
13Siatkomaniak1232118112
14Resoviak1232117112
15Resovia1232129127
16Pasy1232126126
17Fachowcy1123126126
18Szybkie Trzy1123127129
19Stocznia1123112117
20Zryw Sanok1123112118
21Czarni1123116123
22Veteran Sanok1123109117
23Awaria HC1123102112
24Harnasie Tychy10139699
25Stal Nysa101395100
26Hanys Pszów101394100
27Leon101393101
28Warmia101391101
29Skra101389102
30Chester Fans10036978
31Kurek Fan Club10036777
32Fanligowiec10035777

Kolejka 2

Spotkania
Szybkie Trzy - Harnasie Tychy1 - 3
Pasy - Chrobry Głogów3 - 1
Fanligowiec - Karpaty Krosno3 - 1
Black & White - Zryw Sanok2 - 3
Warmia - Skra2 - 3
Roman - Stocznia3 - 1
Kurek Fan Club - Chester Fans2 - 3
Debesciaki - Siatkomaniak3 - 1
Resoviak - Awaria HC3 - 1
Team Red - Veteran Sanok3 - 2
Polonia - Volleyball Masters1 - 3
Fachowcy - Susel Wodolejs0 - 3
Czarni - Legia Warszawa1 - 3
Stal Nysa - Igła KK2 - 3
Stal Mielec - Resovia2 - 3
Leon - Hanys Pszów0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Susel Wodolejs2660154133
2Legia Warszawa2661181153
3Debesciaki2662201191
4Volleyball Masters2662199192
5Roman2563218201
6Pasy2563230222
7Resoviak2563207203
8Team Red2563213218
9Resovia2464246232
10Igła KK2464232218
11Stal Mielec2453183186
12Black & White2454206209
13Hanys Pszów2343171168
14Zryw Sanok2355232222
15Harnasie Tychy2344194189
16Karpaty Krosno2344190186
17Chrobry Głogów2344196199
18Fanligowiec2334152166
19Polonia2245215208
20Siatkomaniak2245213214
21Skra2245215219
22Veteran Sanok2246234229
23Chester Fans2235194204
24Stal Nysa2136211220
25Awaria HC2136193202
26Szybkie Trzy2136217227
27Czarni2136212227
28Stocznia2136197212
29Warmia2136208227
30Kurek Fan Club2126193202
31Fachowcy2126192203
32Leon2016161178

Kolejka 3

Spotkania
Team Red - Resoviak3 - 1
Warmia - Susel Wodolejs1 - 3
Veteran Sanok - Debesciaki3 - 0
Black & White - Stal Nysa3 - 0
Zryw Sanok - Szybkie Trzy3 - 2
Volleyball Masters - Fanligowiec3 - 0
Leon - Karpaty Krosno2 - 3
Siatkomaniak - Stal Mielec1 - 3
Skra - Igła KK3 - 1
Hanys Pszów - Harnasie Tychy3 - 0
Polonia - Resovia3 - 2
Fachowcy - Legia Warszawa2 - 3
Awaria HC - Kurek Fan Club1 - 3
Chester Fans - Stocznia1 - 3
Chrobry Głogów - Roman2 - 3
Pasy - Czarni0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Susel Wodolejs3991256223
2Volleyball Masters3992276260
3Legia Warszawa3893304267
4Team Red3894314309
5Roman3795338307
6Black & White3784283276
7Stal Mielec3784281274
8Hanys Pszów3673249239
9Debesciaki3665264266
10Resovia3587359346
11Zryw Sanok3587350342
12Veteran Sanok3576309292
13Skra3576316309
14Karpaty Krosno3576300301
15Resoviak3576298304
16Pasy3566288297
17Polonia3477329321
18Igła KK3477322319
19Czarni3466287285
20Stocznia3467297299
21Chrobry Głogów3467302319
22Kurek Fan Club3457293291
23Harnasie Tychy3347265267
24Fanligowiec3337220243
25Siatkomaniak3258301312
26Szybkie Trzy3259337345
27Chester Fans3248281304
28Fachowcy3249306326
29Awaria HC3149282302
30Warmia3149298329
31Leon3139276288
32Stal Nysa3139278297